Piyasalar

24 Eylül 2017, Pazar tsi
°C

En Sıcak Konular

BANU AVAR:ABD,TÜRKİYE'YE SÖMÜRGE VALİLERİ ATIYOR.

24 Ekim 2010 22:10 tsi
BANU AVAR:ABD,TÜRKİYE'YE SÖMÜRGE VALİLERİ ATIYOR. Türk Ocakları Kayseri Şubesi tarafından düzenlenen konferansta konuşan gazeteci-yazar Banu Avar, çarpıcı açıklamalarda bulunduğu konuşmasında, "Amerika şehirlere birer elçi bırakıyor. Sömürge valileri atıyorlar" dedi.

ABD,Türkiye'ye Sömürge Valileri Atıyor.

Türk Ocakları Kayseri Şubesi tarafından düzenlenen konferansta konuşan gazeteci-yazar Banu Avar, çarpıcı açıklamalarda bulunduğu konuşmasında, "Amerika şehirlere birer elçi bırakıyor. Sömürge valileri atıyorlar" dedi.

Kayseri İl Özel İdare Konferans Salonu'nda düzenlenen 'Yeni Dünya Düzeni ve Aktörleri' isimli konferansa; MHP İl Başkanı Süleyman Korkmaz, Türk Ocakları Başkanı Prof. Dr. Harun Üger, gazeteci-yazar Banu Avar ile çok sayıda davetli katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan Türk Ocakları Başkanı Üger, katılan davetlilere teşekkür ettikten sonra gazeteci-yazar Banu Avar'ı sahneye davet etti.


Resim.....Resim


Avar, konuşmasının başında, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Kayseri'ye gelen Almanya Cumhurbaşkanı Christian Wulff'un ziyaretinin amacını ele alırken, Amerika için ise, "Şehirlere birer elçi bırakıyorlar. Sömürge valileri atıyorlar" ifadelerini kullandı.

"Artık Kayseri'ye gelme vaktidir dedim ve geldim. Şimdi size Kayseri üzerinde oynanan oyunları anlatacağım" diyen Avar, "Bizler zeki olmalıyız. Bir Amerikalı Avrupa ülkelerine rahatça girip çıkabiliyor. Ama bizler giremiyoruz. Amerikalılar buralarda sızma harekatı yapmış" iddiasında bulundu.

Avrupa'nın birçok ülkesinin tamamen bitmiş durumda olduğuna işaret eden Avar, dünyanın gözünün Türkiye'de olduğunu ifade etti.

Dünya üzerindeki enerji ve petrol kaynaklarının 4'te 3'ünün Türkiye ve Çin arasında olduğunun altını çizen Avar, "Bizim topraklarımıza el koymak istiyorlar. Televizyonlarda izlediğiniz yalanlarla bizleri kandırmak istiyorlar. Ne yaparlarsa yapsınlar başaramayacaklardır. Aşağılık metotlarla bizim Türklüğümüzle, dinimizle oynayarak asla başaramayacaklardır. Bizim milletimiz, örgütlenme kabiliyeti yüksek bir millet. Ama ne olursa olsun asla hedeflerine ulaşamayacaklardır" şeklinde konuştu.

Avar, davetlilere 'Yeni Dünya Düzeni ve Aktörleri' isimli filmi izleterek programa son verdi.

 

 

 

 

 

 

 

güncelmeydan

Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.

  Haber Sistemi Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  9826 µs