Piyasalar

23 Temmuz 2019, Salı tsi
°C

En Sıcak Konular

Selim Kotil, İsmail Küçükkaya'yı Şaşırttı

28 Mart 2019 13:20 tsi
Selim Kotil, İsmail Küçükkaya'yı Şaşırttı Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selim Kotil, FOX TV’de İsmail Küçükkaya’nın ‘Çalar Saat’ programına konuk oldu. Kotil İstanbul için hazırladığı projelerini anlattı

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selim Kotil, FOX TV'de İsmail Küçükkaya'nın 'Çalar Saat' programına konuk oldu

Selim Kotil'in eğitim hayatından bahsetmesi üzerine 'Fen Liseliler hep başarılı oluyor' diyen Küçükkaya, projeleri dinledikçe şaşkınlığını gizleyemedi.

Boğaz'dan elektrik ve metan gazı üreteceğim

Selim Kotil, Boğaz'ın zeminine kurulacak tribünlerle elektrik üreterek elektriği ucuzlatacağını, kanalizasyon arıtım sisteminin yanına kurulacak olan çürütme tankları ile de metan gazı üreteceğini, bu üretilen doğal gazı toplu taşıma araçlarında kullanarak toplu ulaşımın öğrenciler için bedava olacağını, normal vatandaşlar için ise yarı yarıya ucuzlayacağını anlattı. Küçükkaya, projeler karşısında şaşkınlığını "Siz neredeydiniz ya" diyerek dile getirdi.

Yandaşa değil vatandaşa kaynak vereceğizİBB'nin yandaş vakıf ve derneklere 850 milyon lira aktardığını hatırlatan Selim Kotil, "Ben bu parayı yandaşlara değil vatandaşlara aktaracağım. 200 bin öğrenciye ayda 500 lira burs vereceğim. 150 milyon lirayı da başarılı gençlerin yetiştirilmesine aktaracağım" dedi.

Kaynak Milli Ekonomi Modeli'nde

Projelerinin kaynağı konusunda da açıklama yapan Selim Kotil, "Milleti kredi kartına mahkum ettiler. 600 milyar liraya ulaştı vatandaşın borcu. Prof. Dr. Haydar Baş'ın Milli Ekonomi Modeli tüm bu projelerin kaynağını açıklıyor. Rusya'yı ayağa kaldıran bu modeli Sayın Haydar Baş Rus Meclisi Duma'da 6 saat boyunca anlattı" dedi.

Dünyanın en büyük Atatürk müzesini yapacağım

Selim Kotil, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanması halinde dünyanın en büyük açık hava müzesini yapacağını söyledi ve "Atatürk Müzesi kuracağım. Atatürk Havalimanının yerini verirlerse oraya yapacağım, vermezlerse de canları sağ olsun yer buluruz" dedi.

Bu seçimin sürprizi biz olacağız

'Türkiye'nin kaderini biz değiştiririz' diyen Selim Kotil "Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım benim projelerimi kopyalamaya çalışıyorlar. Ama bu seçimin sürprizi biz olacağız ve kazanacağız" dedi.

İşte o program;

 
Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  www.sinemalar.com

  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  1425283 µs