Piyasalar

23 Temmuz 2019, Salı tsi
°C

En Sıcak Konular

Kotil: ‘Bölmek için değil hizmet için geliyoruz’

11 Mart 2019 13:10 tsi
Kotil: ‘Bölmek için değil hizmet için geliyoruz’ BTP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selim Kotil, rakiplerine ‘varsa projeniz çıkın karşıma’ çağrısını yineledi. Kotil, ‘Biz bölmek için değil, hizmet etmek için geliyoruz’ dedi

31 Mart yerel seçimlerime doğru geri sayım hızlandı. Türkiye 3 hafta sonra tarihinin en kritik yerel seçimleri için sandık başına gidecek.

Büyük yarışın en stratejik noktası ise İstanbul. Mega kentte projeleriyle adından söz ettiren tek aday Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selim Kotil, seçim çalışmalarını büyük bir hızla sürdürüyor.

Radyo-TV programları, esnaf ziyaretleri, ev ziyaretleri, salon programları ve mitinglerle projelerini İstanbullulara anlatan Selim Kotil, vatandaştan 31 Mart için destek istiyor.

Seçim çalışmaları kapsamında Bakırköy'de miting düzenleyen BTP adayı Kotil vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği mitingde İstanbul'un sorunlarını ve bu sorunları çözmek için geliştirdiği projeleri anlattı.

İstanbul depreme hazır değil

İstanbul'u bekleyen en büyük tehlike olan depreme dikkat çektiği konuşmasında, "İstanbul'da Allah göstermesin deprem olacak mı? Kafanızı kuma sokmayın, olacak" ifadelerini kullanan Kotil şöyle devam etti: 
"Bu depremin öğlen vakti saat 15.30'da olduğunu düşünün. Deprem olduğu anda bütün haberleşme, GSM çöker. Bakın, tekrar ediyorum şu telefonlar hayatımızın vazgeçilmezi oldu değil mi? Deprem anında bunlara sinyal gönderen istasyonlar çöker. Ben İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Bey'e sordum: 'Ne yapacaksın? Haberleşmeyi nasıl sağlayacaksın? İstanbul depreme hazır değil' dedim. Üç gün sonra Ekrem İmamoğlu, 'İstanbul depreme hazır değil' dedi. Sayın İmamoğlu'na soruyorum; Beylikdüzü depreme hazır mı? Değil. Bizden başka bu soruyu cevaplayacak kimse de yok." 

Varsa projeniz gelin karşıma

İstanbul'un sorunlarına çözümün Bağımsız Türkiye Partisi'nde olduğunu ifade eden Selim Kotil, Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nu ortak canlı yayın davetini tekrarladı. BTP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selim Kotil şunları söyledi: 
"Biz ardı ardına kamuoyuna açıkladığımız projelerimiz üzerinde otuz seneden beri çalışıyoruz. Diğer adaylar gelsinler konuşalım. Cumhurbaşkanımız 'demokrasi şöleni' diyor. Haydi, hodri meydan. Gelsinler konuşalım. Onların çözümleri yok. Hal böyle olunca cennetten yer dağıtmaya başladılar, onlara oy vermeyen çarpılırmış! Zaten vatandaş ödediği elektrik faturalarıyla çarpılıyor. Sen elektriği nasıl ucuza vereceksin onu söyle. Diğeri de 'bize oy vermeyen bölücüdür' diyor. Sizin İstanbulluya verecek hiçbir şeyiniz yok. Aman koltuğumuz sallanmasın diye bize 'bölücü' diyorsunuz. Biz bölmek için değil, hizmet etmek için geliyoruz. Varsa planınız, projeniz gelin karşıma."


Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  www.sinemalar.com

  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  1492720 µs