Piyasalar

23 Mayıs 2019, Perşembe tsi
°C

En Sıcak Konular

Selim Kotil Meydan Okudu; ÇIKIN KARŞIMA!

19 Şubat 2019 12:11 tsi
Selim Kotil Meydan Okudu; ÇIKIN KARŞIMA! İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına kim adaysa çıkın karşıma. Seçimler demokrasi şölenidir, karşıma çıkın. Projen varsa, çözümün varsa karşıma çık ve canlı yayında oturup kim hangi meseleyi nasıl çözecek konuşalım.

İstanbul’a yönelik orijinal projeleriyle dikkat çeken İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selim Kotil, Antalya’dan alacakları ürünleri, yolda işleyerek gemiyle İstanbul’a getireceklerini ve bu sayede İstanbullunun ucuz sebze meyve yemesini sağlayacaklarını açıkladı 

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selim Kotil, 42 gün sonra yapılacak 31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarına hızla devam ediyor.

Her gün İstanbul'un farklı birkaç ilçesinde gerçekleşen etkinliklere katılan Kotil, katıldığı toplantılarda İstanbul'a dair büyük beğeni toplayan projelerini anlatmaya devam ediyor.

BTP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selim Kotil, İstanbul halkının ucuz sebze meyve yemesini sağlayacak yeni bir projesini daha açıkladı. "İstanbul Boğazı adeta dünyanın en büyük akan nehridir. 5 bin megavat gücünde, yani 4 tane Keban Barajı'na eş değer elektrik üreteceğiz burada. Ben bu üretilen elektrik ile İstanbul'a (Çatalca ve Silivri) seracılığı getireceğim" diye konuşan Selim Kotil sözlerini şöyle sürdürdü: "Fiyatları düşürmenin bir yolu daha var. İki tane özel gemi yaptıracağız. Bu teknolojiyi bugün birçok sanayide dünya kullanıyor. Ürünü Antalya'dan dökme olarak satın alıp, aldığımız bu ürünü İstanbul'a gelene kadar gemide katma değerli ürün haline getireceğiz. Böyle yaparsanız zamandan, tazelikten, enerjiden ve de nakliyeden kazanırsın. Japonların gemide otomobil montajı, beyaz eşya montajı yapmaları gibi… Bu çok verimli bir proje ama bunu yaparken buradaki nakliyeciyi de mağdur etmeyeceğiz. Bunun da çözümü var. Bizim projelerimiz hiç bir zaman toplumun bir kesimini refaha kavuştururken diğerini cezalandırmayacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Ortak yayın davetini tekrarladı

BTP İstanbul adayı Selim Kotil, rakipleri Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'na yaptığı ortak yayın çağrısını da tekrarladı. Kotil şunları söyledi: "Bir kez daha sesleniyorum. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına kim adaysa çıkın karşıma. Seçimler demokrasi şölenidir, karşıma çıkın. Projen varsa, çözümün varsa karşıma çık ve canlı yayında oturup kim hangi meseleyi nasıl çözecek konuşalım. Projesi olmayanlar ülkede satacak bir şey kalmayınca berat belgesi dağıtmaya, cennetten yer satmaya başladı. O yüzden artık bu tip istismarların da sonu geldi, çünkü deniz bitti."
Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  www.sinemalar.com

  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  1174017 µs