Piyasalar

25 Haziran 2019, Salı tsi
°C

En Sıcak Konular

İHH başkanına ve Akşener'e eleştiri

18 Nisan 2018 12:10 tsi
İHH başkanına ve Akşener'e eleştiri İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in, 'orada kimyasal kullanıldı, tabii ki Amerikalılar vuracak' ve İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım "Suriye'ye çok az füze atıldı, içimizi serinletmedi" sözleri

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in, 'orada kimyasal kullanıldı, tabii ki Amerikalılar vuracak' açıklaması ve İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım "Suriye'ye çok az füze atıldı, içimizi serinletmedi" sözlerine Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkan Yardımcısı Selim Kotil'den eleştiri geldi.

Yeni Mesaj gazetesi tarafından Bursa'da düzenlenen Atatürk Vatandır Sempozyumu’nda ABD- İngiltere ve Fransa'nın Suriye saldırısı değerlendirildi.

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkan Yardımcısı Selim Kotil bu gündeme dair çarpıcı bir değerlendirme konuşması yaptı.

İHH başkanına ve Akşener'e eleştiri

Konuşmasında "Bunların putları ölünce içleri cız etti" diyen Selim Kotil Suriye'nin vurulmasından memnun olanlar için de şunları söyledi: "İHH Başkanı çıkmış, 'içimiz serinlemedi' diyor. Hatırlayın Mavi Marmara'yı doldurdu gitti, Müslümanları İsrail’e katlettirdi. Şimdi ona bir çift lafım var; bundan sonra Müslüman kanıyla içinizi serinletemeyeceksiniz. İçinizi serinletmek istiyorsanız gidin soğuk bir Amerikan gazozu için. Dışişleri de, 'bu insanlığın sesidir' diyor. Sayın Dışişleri bu insanlığın sesi değil, şeytanın sesi, Haçlının sesi ve o sesi Müslümanlar susturdu. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener de, 'orada kimyasal kullanıldı, tabii ki Amerikalılar vuracak' diyor. Şimdi Sayın Akşener kimyasal kullanıldı yalanına inanıyorsan, yazık sana! Yok, inanmıyor da gerçeği bildiğin halde ABD Savunma Kuvvetleri Komutanı gibi konuşuyorsan yine yazıklar olsun sana." 

Müslüman’ı deist yaptılar’

BTP Genel Başkan Yardımcısı Selim Kotil konuşmasını şu şekilde noktaladı: "Şimdi bu nasıl bir zillettir ki; dün Mustafa Kemal'in şahsında Haçlıya karşı diremişte bu millet bütün mazlum toplumlara, Müslümanlara örnek oldu. Bugün geldiğimiz noktaya bakın, İslam dünyasını kana bulayacaklar ve bizim içimizdeki insanlar çıkıyor, buna alkış tutuyor gelsinler Müslümanları katletsinler diye. Şimdi çocuklarımız deist oldu diyorlar. Yahu sizin peşinizden giden deist olmayacak da ne olacak! Ama bakım Prof. Dr. Haydar Baş'ın peşinden giden ne oldu; Lailaheillah Muhammedür Rasulullah, vatan sevgisi imandandır diyen, Mustafa Kemal'in arkasından giden dört dörtlük Müslüman oldu. Siz Müslümanları deist yaptınız Haydar hoca peşinden giden Rus'u, ateisti Müslüman yaptı. Şimdi bakın onlara bir müjdem var. Sizin taptığınız ABD öldü ve bunu da Haydar Hoca öldürdü."
Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  www.sinemalar.com

  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  1189942 µs