Piyasalar

24 Haziran 2019, Pazartesi tsi
°C

En Sıcak Konular

IRMAK HALI YIKAMADAN ÖNEMLİ BİLGİLER

3 Nisan 2017 14:16 tsi
IRMAK HALI YIKAMADAN ÖNEMLİ BİLGİLER Kadınları temizlik konusunda en çok yoran halı yıkamaktır. Temizlik konusunda teknolojinin getirdiği birçok pratik ev aletleri olmasına rağmen halı yıkama konusunda çokta başarılı olamamıştır. Bunun sebebi halı temizliği oldukça zor ve uzun sürmektedir.

Irmak Halı Yıkama sahibi Sayın Fatih IRMAK ile Halı Yıkama konusunda nelere dikkat edilmesi gerektiği ve nerelerden hizmet alınması gerektiği gibi konular üzerinde durarak güzel bir sohbet gerçekleştirdik.

‘’ Sayın Fatih Bey soy isminizden de anlaşıldığı gibi firma adını buradan almakta, peki bu işin macerası ne zaman başladı.’’

Fatih IRMAK; Buraya kadar geldiniz bizleri şereflendirdiniz öncelik olarak sizlere teşekkür etmek istiyorum. Evet firmamızın ismi soy ismimizden esinlenmiştir. Uzun yıllar Irmak halı olarak Mobilya ve Halı Satışı yaptık. Daha sonra 2008 yılında halı yıkama işine girdik.

‘’ Irmak Halı olarak Yapmış olduğumuz işte titizliğe önem vermekteyiz dediniz. Müşterilerinizin sizi tercih etmesi sadece titizliğiniz midir.’’

Fatih IRMAK; Tabi ki hayır. İnsanlar halılarını güvene bileceği bir firmaya vermek istiyor. Bizlerin en büyük reklamı tavsiye, hizmet verdiğimiz birçok müşterimiz etrafına bizleri tavsiye ediyor. Bu tavsiyenin sırrı sadece titizlik değil titizlikle beraber, güler yüz, zamanında teslim, beklenen temizlik,  köklü bir firma gibi bir çok konuda insanların güvenini kazandık ve kazanmaya devam edeceğiz.

’ Fatih bey başka ne gibi hizmetler veriyorsunuz.’’

Fatih IRMAK; Irmak Halı Yıkama Fabrikası olarak verdiğimiz hizmetler; Halı YıkamaYerinde Halı YıkamaKoltuk YıkamaYorgan YıkamaBattaniye Yıkama ve Yatak YıkamaOverlok ve Halı Tamiri gibi birçok hizmeti vermekteyiz.

‘’Peki ne zaman sürede temizlik işlemini yapıp teslim ediyorsunuz.’’

Fatih IRMAK; Irmak Halı Yıkama Fabrikası olarak; bizlerle iletişime geçip sipariş veren müşterilerimizin halılarını, müsait oldukları gün ve  saatte adreslerine  gidip teslim fişi karşılığında teslim almaktayız. Halı alma ve teslim süreci  hava durumu ve halı yapısına göre değişkenlik göstermekle birlikte 3 ile 5 gün içerisinde bitmektedir.

‘’Fatih Bey insanlar sizlere nasıl ulaşabilir ve Hangi ilçelerde hizmet vermektesiniz.’’

Fatih IRMAK; Irmak Halı Yıkama Fabrikası olarak İstanbul Anadolu yakasında Kartal halı yıkamaMaltepe halı yıkamaPendik halı yıkamaAtaşehir halı yıkama gibi başlıklarla bizlere ulaşabilirsiniz. Kartalda halı yıkama konusun da birçok işyeri ve ev bizleri tercih etmektedir. Maltepe de halı yıkama konusunda oldukça fazla müşteri portföyümüz bulunmaktadır. Ataşehir de halı yıkama firması arayan müşterilerin bizlere bir telefonla ulaşmaları mümkün. Pendik de halı yıkama firması arayan müşterilerde Irmak Halı Yıkama Fabrikasına bir telefonla ulaşabilirler. 
Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  www.sinemalar.com

  En Çok Okunan Haberler


  Haber Sistemi Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  1375246 µs